ÖVRIGT / Mattor / Kazak 4402055
nr 440 2055
Kazak
Tidigt 1900-tal, 118x215, jämnt slitage, korroderad, ett trampveck, even wear, corroded, one folding wear
måndag 27 november 2006
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4